جوانان حامی دکتر محسن رضایی

دکتر محسن رضایی مرد عمل نه شعار
 
مسئولان ستاد انتخاباتی دکتر رضایی در 20 استان معرفی شدند
ساعت ٦:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢٧ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی
ستادهای انتخاباتی دکتر محسن رضایی در استانها طبق برنامه‌ تنظیمی در موعد قانونی تبلیغات فعالیت رسمی خود را آغاز می‌کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی ، معاونت استانهای ستاد مرکزی انتخاباتی این کاندیدای انتخابات دهم، مسئولان ستاد 20 استان را بدین شرح به مردم و هواداران این کاندیدا معرفی نموده است:

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی ، معاونت استانهای ستاد مرکزی انتخاباتی این کاندیدای انتخابات دهم، مسئولان ستاد 20 استان را بدین شرح به مردم و هواداران این کاندیدا معرفی نموده است:

1- آذربایجان شرقی: شکور اکبرنژاد به عنوان رئیس ستاد (نماینده مجلس هشتم و رئیس سابق شورای شهر تبریز)، محمدرضا محمدزاده به عنوان دبیر ستاد (از فرماندهان ارشد دفاع مقدس)، محسن ایران‌زاد به عنوان رئیس ستاد شهرستان تبریز.

2- خوزستان: امیدوار رضایی به عنوان رئیس ستاد (نماینده مجلس هشتم و ادوار گذشته).

3- فارس: علی احمدی به عنوان رئیس ستاد (نماینده مجلس هفتم) و محمد هاشمی‌زاده به عنوان دبیر ستاد (روزنامه‌نگار و از فعالان سیاسی و اجتماعی).

4- گیلان: محمدحسین امیرگل به عنوان رئیس ستاد (مسئول پدافند غیر عامل استان)، حسین داداشی به عنوان قائم مقام رئیس ستاد (مشاور استاندار گیلان) و مصطفی زبردست به عنوان دبیر ستاد (رئیس اداره‌ گزینش امداد استان).

5- قزوین: ابوطالب سیمیاری به عنوان رئیس ستاد (از جانبازان و دبیر انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی قزوین)، محمدحسین عبا به عنوان قائم مقام رئیس ستاد (مشاور سیاسی انتظامی استانداری قزوین) و حمیدرضا گلچین به عنوان دبیر ستاد (معاون سابق آموزش و پرورش استان).

6- زنجان: منصور عزتی به عنوان رئیس ستاد (از فرماندهان ارشد دفاع مقدس و رئیس سابق دانشکده)، سیدسعید سیوانی به عنوان قائم مقام رئیس ستاد (از فعالان سیاسی و اجتماعی) و پرویز سیفی به عنوان دبیر ستاد (مدیرعامل شرکت تعاونی ایثارگران).

7- لرستان: حجت‌الاسلام و المسلمین محمدمهدی شاهرخی به عنوان رئیس شورای هماهنگی (نماینده سه دوره مجلس) و محمداسماعیل مداحی به عنوان رئیس ستاد (معاون سابق صنایع دفاع).

8- مرکزی: نصرت‌الله کاشانی به عنوان رئیس ستاد (رئیس سابق بنیاد جانبازان کشور) و محمود عاشوری به عنوان قائم مقام رئیس ستاد (از فعالان سیاسی اجتماعی).

9- هرمزگان: حسن مریدی‌زاده به عنوان رئیس ستاد (رئیس سابق بنیاد شهید و ایثارگران استان) و محمد رستمی به عنوان قائم مقام رئیس ستاد (از فعالان سیاسی و اجتماعی).

10- گلستان: محمدمهدی ایرجی به عنوان رئیس ستاد (شهردار سابق گرگان)، حسین حقیقی به عنوان دبیر ستاد (از فعالان سیاسی اجتماعی) و حسن بادلی به عنوان رئیس ستاد گرگان (کارشناس ارشد سازمان تحقیقات کشاورزی ایران).

11- کرمان: حسین تیزهوش به عنوان رئیس ستاد (از فعالان سیاسی و اجتماعی).

12- سمنان: ابوالفضل حسن‌بیگی به عنوان رئیس شورای هماهنگی (نماینده‌ دو دوره‌ مجلس و از مسئولان ارشد وزارت نفت) و رضا علی‌آبادیان به عنوان رئیس ستاد (از فعالان سیاسی و اجتماعی).

13- آذربایجان غربی: میرحجت کبیری به عنوان رئیس شورای هماهنگی (از فرماندهان ارشد دفاع مقدس) و ناصر کریمیان به عنوان رئیس ستاد (استاد دانشگاه) و عباس نجفی به عنوان دبیر ستاد (از فعالان سیاسی و اجتماعی).

14- ایلام: آیت فرجی به عنوان رئیس شورای هماهنگی (از فعالان سیاسی و فرهنگی و مدیر مسئول نشریه) و لطیف نوروزی به عنوان رئیس ستاد (معاون سابق مدیر کل فنی حرفه‌ای استان).

15- خراسان شمالی: مسعود معماری به عنوان رئیس ستاد (استاد دانشگاه) و ولی باقری به عنوان دبیر ستاد (از فعالان سیاسی و اجتماعی).

16- بوشهر: مهرداد حاجی‌پور به عنوان رئیس ستاد (استاد دانشگاه).

17- همدان: حمیدرضا رهبر به عنوان رئیس ستاد (رئیس خانه صنعت و معدن استان) و رضا میرزایی به عنوان دبیر ستاد (عضو شورای شهر همدان).

18- سیستان بلوچستان: عظیم شه‌بخش به عنوان رئیس شورای هماهنگی (استادیار و رئیس سابق دانشگاه)، محمدحسین رئیسی به عنوان مشاور و عضو شورای هماهنگی، عبدالسلام بزرگ‌زاده به عنوان مشاور و عضو شورای هماهنگی و مهندس حسین کلانتری به عنوان دبیر ستاد.

19- کهکیلویه و بویراحمد: سیدعلی موسوی نور به عنوان رئیس ستاد (فرهنگی و استاد دانشگاه)، خدابخش جوانمردی به عنوان قائم مقام رئیس ستاد (از فعالان سیاسی و اجتماعی)، خداعفو مرادی دولت‌آباد به عنوان دبیر ستاد (از فعالان سیاسی و اجتماعی) و برزو ویسی‌پور به عنوان رئیس ستاد شهرستان یاسوج (از فعالان سیاسی و اجتماعی).

20- مازندران: غلامعلی رنجبر به عنوان رئیس ستاد (معاونت پژوهشی دانشگاه کشاورزی ساری، رئیس سابق سازمان جهاد سازندگی استان) و عباس رمدانی به عنوان دبیر ستاد (رئیس صنف الکترونیک استان).

 
منشور «علم و اشتغال» محسن رضایی تشریح شد
ساعت ۸:٤٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢٤ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی

محسن رضایی در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد رودهن از طرح جامع خود با عنوان «منشور علم و اشتغال» خبر داد.

به گزارش «تابناک»، منشور علم و اشتغال که امروز توسط این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دهم ارائه شد با استقبال گسترده دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد رودهن مواجه شد.

بنابراین گزارش، طرح پیشنهادی دکتر محسن رضایی شامل سه بخش است:

1- پرداخت کل شهریه دانشجویان دانشگاه‌های غیردولتی از محل وام کم بهره بانکی به صورت قرض الحسنه:

وام شهریه دانشجویی به کلیه دانشجویان دانشگاه های غیر دولتی تعلق می گیرد. مبلغ این وام برابر با کل شهریه دانشجویان خواهد بود و با سود زیر ده درصد به کلیه دانشجویان تعلق می گیرد. یکی از بانک های عامل که بعداً تعیین می شود، عهده دار پرداخت کل مبلغ شهریه دانشجو می شود و به این ترتیب دیگر دانشجویان در برابر دانشگاه تعهد مالی مستقیم ندارند بلکه بانک عامل مستقیماً‌ مبلغ مندرج در فرم انتخاب واحد دانشجویان را از طرف آن دانشجو به حساب دانشگاه مربوطه واریز می نماید. ویژگی این روش این است که بانک عامل نمی تواند از پرداخت شهریه مندرج در فرم انتخاب واحد دانشجو خودداری نماید و دانشجو با ضمانت دولت مبلغ یادشده را پس از پایان تحصیل خود در اقساط چند مرحله ای و پلکانی پرداخت خواهد کرد.

2- اشتغال سه ساله تضمینی برای دانشجویانی که تازه فارغ التحصیل شده اند:

کلیه کارخانه ها و بنگاه های تولیدی و خدماتی که فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی و غیردولتی را در بدو پایان تحصیلشان به کار بگیرند، پنجاه درصد از مبلغ حقوق ماهیانه این جوانان را به صورت تضمین شده از دولت دریافت می نمایند. این مبلغ از محل بودجه دولت و به عنوان یارانه تولید به کارخانه ها و بنگاه های تولیدی و خدماتی که در تولید ناخالص داخلی موثرند اعطا می شود. به این ترتیب دولت ائتلافی، متعهد و کارآمد با اجرای این طرح به دو هدف اصلی خود یعنی افزایش زمینه های اشتغال و کاهش هزینه های تولید و تشویق تولیدگران برای تولید بیشتر دست می یابد.

3- برابری حقوق و مزایای هیات های علمی دانشگاه های غیردولتی با همتایانشان در دانشگاه های دولتی:

به موجب طرح جامع عدالت علمی که شامل برابری حقوق و مزایای هیات های علمی دانشگاه های غیردولتی با هیات های علمی دانشگاه های دولتی می باشد، هر نوع تبعیض بین هیات های علمی برداشته خواهد شد.

همچنین به گزارش فارس دکتر رضایی در آغاز در سخنانش اظهار داشت: بنای من در این چند روزی که به صحنه آمده‌ام این بوده که تبعیضی بین دانشگاه آزاد و دانشگاه دولتی وجود نداشته است و بنا را بر این گذاشته‌ایم که یک در میان در دانشگاه‌های آزاد و دولتی حضور بیابیم. در تمامی امور نیازمند به عدالت در ابعاد مختلف هستیم بزرگترین نیاز کشور را انقلاب در حوزه اقتصادی می‌دانم و معتقدم باید در این حوزه یک انقلاب بزرگ در ابعاد مختلف شکل گیرد. بسیاری از مردم بیکار هستند و بسیاری از روستاها نیازمند خدمات اولیه و همه این مسائل به این معنا است که انتظارات ملت ایران بیشتر از آن چیزی است که تاکنون انجام شده است.

رضایی سیاست در ایران را وسیله‌ای برای خدمت بیشتر به مردم و خلق یک زندگی بهتر عنوان کرد و گفت: دولت، مدیریت و وزارتخانه‌ها و حتی انتخابات همه ابزاری است که ملت ایران به زندگی بهتری دست پیدا کنند و ما بتوانیم با افتخارات بیشتری راه ملت ایران را به پیش ببریم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: ما در بخشی از انقلاب دستاوردهای بزرگی به دست آورده‌ایم اما در حوزه اقتصاد در سطح مطلوبی قرار نداریم. باید نخبگان، اندیشمندان، دانشمندان و جوانان برومند این کشور که فرشتگان نجات ایران اسلامی هستند، در راه مبارزه با فقر، بیکاری و عقب‌ماندگی که کمتر از آزادی خرمشهر نیست، وارد میدان شده و انقلاب مدیریتی به پا کنند.

رضایی افزود: ‌آمده‌ایم تا انقلاب بزرگی در اقتصاد و مدیریت خلق کنیم و انقلاب در اقتصاد جز از طریق انقلاب در مدیریت کشور امکان پذیر نیست و این انقلاب مدیریتی می‌بایست بر مبنای منطق صورت گیرد و در این مسیر از تمامی ظرفیت‌های گذشته و جدید در کنار هم بهره برده شود.

رضایی دولت ائتلافی را گامی در جهت بهره‌گیری مطلوب از مدیریت جامع در کشور ارزیابی کرد و بیان داشت: در مدل این دولت عدالت سیاسی مقدم بر عدالت اقتصادی است و توجه به اخلاق و ارزش‌های انسانی و آزادی‌های مشروع در اقتصاد و فرهنگ در اولویت قرار می‌گیرند و باید تاکید کرد که بدون ورود جوانان و بانوان نمی‌توان انقلاب مدیریتی خلق کرد.

ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
راز المثنی بودن شناسنامه رضایی
ساعت ۱:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢٢ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی

محسن رضایی روز جمعه در ستاد انتخابات کشور حاضر شد تا به طور رسمی کاندیدای انتخابات دهم ثبت نام کند. او مثل همه کاندیدا بر اساس یک رسم قدیمی شناسنامه اش را در برابر دوربین عکاسان گرفت، لبخند زد و چند لحظه صبر کرد تا همه عکاس ها بتوانند عکس مورد نظرشان را بگیرند.

شناسنامه محسن رضایی تفاوتی با شناسنامه دیگر کاندیداهای مطرح انتخابات داشت و با رنگ قرمز روی آن نوشته شده بود: المثنی. بعضی سایت های مخالف حضور رضایی بدون اینکه توضیحی درباره علت المثنی بودن شناسنامه او بدهند، تصاویر یاد شده را برجسته کرده و با تیترهایی چون: "رضایی با شناسنامه المثنی آمد" سعی کردند تا یک حس روانی منفی را نسبت به وی القاء کنند.


ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
چرا همسر دکتر رضایی روز ثبت نام همراهش بود؟
ساعت ٢:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢۱ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی
نقش همسر دکتر رضایی در توفیقات ایشان انکار ناپذیر است و حتی در بعضی مواقع در ایام دفاع مقدس که ایشان نمی توانست برای دیدار با خانواده اش به تهران بیاید، همسر و فرزندان آقای رضایی در مناطق جنگی با وی ملاقات می‌کردند. حضور همسر محسن رضایی در زمان ثبت نام و نیز در برخی دیدارها، بر اساس اعتقاد دکتر رضایی به زنان است نه برای جلب آرای مردم.

 
مناظره تلویزیونی رضایی با موسوی و احمدی نژاد
ساعت ٤:۳٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱٥ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی

برادر ارجمند جناب آقای مهندس ضرغامی
ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران
با سلام و احترام؛

صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نقش مؤثری در پیروزی های ملت ایران در طول انقلاب و دفاع مقدس داشته و در سابقه خود، فعالیت های درخشانی در ترغیب، تشویق و اطلاع رسانی در عرصه انتخابات و به ویژه انتخابات ریاست جمهوری دارد.

جنابعالی واقف هستید که تقویت و تثبیت نظام جمهوری اسلامی به اجزاء آن از جمله مردمسالاری دینی ارتباط دارد که این مهم از طریق حضور با شکوه مردم در صحنه انتخابات دست یافتنی است. رویه همیشگی صدا و سیما، آغاز فعالیت های چشمگیر رسانه ای برای برگزاری شکوهمند انتخابات از چند ماه قبل از تاریخ انتخابات بوده است لیکن در شرایط فعلی با وجود آنکه فرصت کمی به روز اخذ رای باقیمانده، هنوز تحرک لازم در صدا و سیما مشاهده نمی شود.

نکته دیگر آن است که عدم برگزاری مناظرات تلویزیونی در انتخابات ریاست جمهوری، موجب فقدان شفافیت و اطلاع رسانی کامل است که ظلم بزرگی به مردم و تصمیم گیری ملی به حساب می آید.

لذا به نظر می رسد به منظور شکل گیری یک رقابت سالم و واقعی و تحرک انتخاباتی، مناسب است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا نامزدهای انتخاباتی با شرکت در میزگردهایی در معرض پرسش های علمی و فنی قرار گیرند و مهمتر آنکه مناظره هایی بین آنان برگزار گردد تا افکار عمومی هر چه بیشتر با برنامه‌ها و دیدگاه های نامزدها آشنا شوند.

اینجانب برای برگزاری مناظره با هر سه نامزد انتخاباتی به ویژه آقایان موسوی و احمدی نژاد اعلام آمادگی می کنم. امیدوارم رسانه ملی در انجام وظیفه خطیر اطلاع رسانی، علی‌الخصوص در شرایط حساس فعلی بیش از پیش قرین توفیق باشد. 

محسن رضایی
14/02/1388


 
دکتر محسن رضایی:خدمت سربازی را یکساله می کنم
ساعت ۱٢:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱۳ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی
وی یکی از اصلی ترین برنامه های خود را یکساله کردن خدمت سربازی عنوان کرد و خاطر نشان کرد: به دنبال آن هستم تا مسئله سربازی را به شغلی برای جوانان تبدیل کنم که راهکار بنده در نظر گرفتن خدمت سربازی یک ساله برای جوانان است.
کنفرانس خبری محسن رضایی
مهر: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از احتمال حضور اصلاح طلبان در کابینه خود سخن گفت و اعلام کرد که قصد دارد که بخشهای مهمی از دولت خود را به طور رسمی تا قبل از روز رای گیری انتخابات ریاست جمهوری دهم معرفی کند.

محسن رضایی داوطلب ریاست جمهوری دوره دهم که صبح یکشنبه پس از اعلام کاندیداتوری در اولین نشست خبری خود سخن می گفت ،در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی عملکرد دولت سایه در نظام غیر حزبی ایران ، اظهار داشت: بنده روز گذشته دکتر داوود دانش جعفری به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی خود انتخاب کردم. رابطه بنده با ایشان رابطه ای قدیمی است که هم در دوران سخت ملت ایران با هم بودیم و هم اینکه در عرصه های مختلف سیاسی در کنار یکدیگر بوده ایم.

وی افزود: درباره تشکیل دولت در سایه معتقدم که باید دولتی در کنار دولت اصلی جمهوری اسلامی ایران بوجود آید که متشکل از مخالفین و موافقین بنده و دولتم بوده و کارش مشورت دادن به وزارتخانه ها و نظارت بر عملکرد آنان باشد.

رضایی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه آیا کابینه خود را قبل از انتخابات معرفی خواهید کرد یا خیر اعلام کرد : قصد دارم که بخش های مهمی از دولتم را به طور رسمی تا قبل از روز رای گیری انتخابات ریاست جمهوری دهم برای تصمیم گیری بهتر به مردم معرفی کنم.

خبر نگار مهر در سئوالی دیگر پرسید با توجه به نام دولت ائتلافی بر کابینه شما آیا از نیروهای دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا درآن استفاده خواهید کرد یا خیر، گفت: هیچ نگرانی از بابت حضور دولت در سایه در کنار دولت اصلی ندارم و از حضور مخالفانم در کابینه خوشحال می شوم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سئوال خبرنگاری که پرسید انتقادات شما به محمود احمدی نژاد بیشتر در حوزه سیاست خارجی است یا اقتصادی، تصریح کرد : من جزء منتقدان آقای احمدی نژاد بوده ام و هم اکنون نیز هستم اما این نقد من با دیگران متفاوت است. نقد بنده به رئیس جمهور فعلی کشورمان برای حرکتی به سوی آینده است و این نقد درباره سیاست خارجی از یک بینش خاص تبعیت می کند.

وی ادامه داد: امروز غرب و به خصوص آمریکا به ما نیازمند است و ما نیز باید با هوشمندی و در راستای بهره گیری و در راستای منافع ملی خود و با از موضع اقتدار از این نیازمندی آنان بهره کافی را در بعد سیاست خارجی ببریم.

رضایی با تاکید بر اینکه کشور ما نباید هیچ گاه نامه ای به رئیس جمهور آمریکا بنویسد که پاسخ آن را ندهد، گفت: هر گاه در راستای انجام دیپلماسی فعال و حضوری فعال در سیاست خارجی داشته باشیم به کسانی نامه می نویسیم که از پاسخ مناسب آنها مطمئن باشیم.

وی با اشاره به انتقادات خود از حوزه اقتصادی خود به رئیس دولت نهم یادآوری کرد که ما درآمدی 340 میلیارد دلاری از ناحیه نفت، گاز و منابع داشته ایم که باید با این پول سرمایه گذاری عظیمی در کشور صورت می گرفت اما متاسفانه این کار انجام نشد.

محسن رضایی در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه جنابعالی متعلق به کدامیک از جریانات سیاسی کشور هستید، اظهار داشت: من خود را متعلق به انقلاب می دانم. انقلابی که اصلاح طلبان و اصولگرایان را بوجود آورد. بنده از سال 1351 گروه منصورون را به منظور انجام فعالیت های سیاسی تشکیل دادم. اما بعد از پیروزی انقلاب عده ای از اعضای این گروه در جنگ حضور یافته و لباس رزم علیه بیگانگان را پوشیدند و برخی به دانشگاه ها رفتند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد که تعلق بنده به اصولگرایی اصیل و انقلابی و مبانی اسلامی و اندیشه های سیاسی امام (ره) و مشابه من هم در دو جریان فعلی کشور حضور دارند که در صورت تشکیل دولت ائتلافی و کارآمدی این افراد از آنها بهره خواهم گرفت.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا آمدنتان را باعث انشقاق اصولگرایان نمی دانید، ادامه داد: من از هر 3 کاندیدای فعلی حاضر در انتخابات ریاست جمهوری دهم رای خواهم گرفت. بنابراین حضور بنده انشقاقی را در بین اصولگرایان ایجاد نخواهد کرد البته من رقیب خودم را فقر، بیکاری و گرانی می دانم نه کاندیداهای فعلی که در انتخابات حضور دارند و محترم هستند.

رضایی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه آیا از سلامت انتخابات نگرانی دارید یا خیر، گفت: بنده از سلامت انتخابات نگران نیستم چون این موضوع را با فرستادن ناظرین پای صندوق های رای حل می کنم و آنقدر ناظر می فرستم که شائبه ای بوجود نیاید و این قدرت را هم دارم که از طریق قانونی با کسانی که قصد انجام تخلفی را در انتخابات آتی دارند برخورد کنم.

خبرنگار دیگری پرسید که در صورت انتخاب شما به عنوان رئیس جمهور آینده ایران رابطه جمهوری اسلامی با آمریکا را چطور پیش بینی می کنید که دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطر نشان کرد: آمریکا نمی تواند آمریکای قدیم باشد و دیگر توان لشکر کشی های گذشته را ندارد چرا که جنبش اجتماعی که در این کشور بوجود آمده، شیوه جدیدی در سیاست خارجی آمریکا ایجاد خواهد کرد.

وی گفت: چه اوباما بتواند و چه نتواند تغییر را در رفتار آمریکا بوجود آورد قطعا نسل های آینده سیاستمداران آمریکا این تغییر مورد نظر را در رفتار این کشور ایجاد خواهند کرد.

محسن رضایی با بیان اینکه در رابطه ایران و آمریکا در صورت ریاست جمهوری بنده بر اساس منافع ملی و از موضع اقتدار دنبال خواهد شد، تصریح کرد که باید از این نیاز آمریکا به حضور ایران بهره لازم را بگیریم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سئوال خبرنگار دیگری که پرسید نظرتان در مورد طرح تامین اجتماعی، تورم، گرانی و بیکاری در کشور چیست، اظهار داشت: تورم در کشور ما طی چند سال گذشته بالای 18 درصد رسیده است البته دستمزدها نیز افزایش یافته است اما این موضوع هم از کاسته شدن قدرت خرید مردم جلوگیری نکرده است و شرایطی بوجود آمده که از ابتدای آغاز به کار دکتر احمدی نژاد به عنوان رئیس جمهور کشورمان تا پایان اسفند ماه سال گذشته قیمت ها دو برابر شده اما افزایش حقوق نتوانسته کاهش قدرت مردم را جبران کند.

وی با بیان اینکه متاسفانه وجود بیکاری در جامعه به مسائل فرهنگی کشور نیز کشیده شده است، خاطر نشان کرد: جوانان بیکار به دلیل وجود بیکاری در کشور به جای فرصت به تهدید برای جامعه تبدیل شده اند.

یکی از برنامه های اصلی من این است که امنیت اجتماعی را از طرق درست حاصل کنم.

رضایی تاکید کرد برای رفع مشکلات امنیت اجتماعی باید از طریق رفع بیکاری و تورم و بالا بردن ظرفیت اشتغال و تولید در کشور اقدامات مناسب انجام داد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بخش عمده ای مشکلات حوزه فرهنگی کشور را ناشی از مغفول واقع شدن نهادهای مردمی موثر در این حوزه عنوان کرد و گفت: مسائل فرهنگی را باید با همکاری جوانان کشور و حمایت از فعالیت های فرهنگی نهادهای غیر دولتی حل کنیم. متاسفانه امروز هزینه های زیادی در دولت برای حل مسائل فرهنگی صورت گرفته است که اگر این هزینه ها در اختیار نهادهای مردمی قرار می گرفت شاهد وضعیت به مراتب بهتری در حوزه فرهنگی برای کشور بودیم.

وی یکی از اصلی ترین برنامه های خود را یکساله کردن خدمت سربازی عنوان کرد و خاطر نشان کرد: به دنبال آن هستم تا مسئله سربازی را به شغلی برای جوانان تبدیل کنم که راهکار بنده در نظر گرفتن خدمت سربازی یک ساله برای جوانان است.

رضایی تصریح کرد: برای رفع کمبود سربازان در کشور با در نظر گرفتن سربازی های 3 ساله و 5 ساله این مسئله را به شغلی برای جوانان تبدیل خواهم کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در همین رابطه توضیح داد: البته بنده می دانم اختیار این مسئله بر عهده مجلس شورای اسلامی و رهبر معظم انقلاب است . اما برنامه من برای پیگیری این مسئله است ولی بهتر از دیگران می توانم برای حفظ اقتدار و استفاده بیشتر جوانان این مسئله را دنبال کنم.

خبرنگاری پرسید آیا سیاست محمود احمدی نژاد در موضوع هسته ای را ماجراجویانه می دانید یا خیر که این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دهم پاسخ داد: بنده بیشتر ادبیات آقای احمدی نژاد را ماجراجویانه می دانم. اما سیاست خارجی ایشان مدیریت می شود و در بسیاری جاها از افراط ها جلوگیری می شود.

رضایی ادامه داد: شتابزدگی، نامه نوشتن و حضور رئیس در برخی محافل بین المللی نیز از دیگر انتقادات بنده به سیاست خارجی و دیپلماسی دولت نهم است که ما می خواهیم این دیپلماسی را به دیپلماسی حرفه ای و سیاست خارجی هدفمند تبدیل کنیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه باید با بهره گیری از دیپلماسی حرفه ای اقدامات احتمالی طرف های مقابل خودمان را پیش بینی کنیم، گفت: با این اقدامات می دانیم که باید چه واکنشی را در برابر طرف های خود داشته باشیم. از سویی حرفه ای گری در دیپلماسی و هدفمند کردن سیاست خارجی در این حوزه می تواند کمک بسیاری به برآورده کردن این خواسته داشته باشد. آمریکا خود را طرفدار امنیت در منطقه می داند و ما هم به دنبال این مسئله هستیم که این موضوع صداقت ها را مشخص می کند. چون دموکراسی خونین در عراق و دنبال کردن آزادی های خونین از سوی آمریکایی ها به هیچ جایی نخواهد رسید لذا ما آماده ایم تا ثبات، امنیت و آرامش را در منطقه فراهم آوریم.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار دیگری که نظرش را درباره هولوکاست جویا شد، اظهار داشت: هولوکاست یک بحث تاریخی است که باید از حوزه سیاست خارج شده و به مباحث آکادمیک و تاریخی تبدیل شود.

رضایی خاطر نشان کرد: معتقدم فلسطینی ها باید بنشینند و با یک نظارتی همچون نظارت سازمان کنفرانس اسلامی و یا سازمان ملل متحد قانون اساسی و رژیم سیاسی خود را تدوین کرده و فلسطینی مستقل با قانون اساسی مشخص ایجاد کنند. ما آماده بوجود آمدن وضعیتی در فلسطین برای عدم استفاده اخلالگران صهیونیست هستیم.

خبرنگاری پرسید که آیا شما با اصرار آقای هاشمی رفسنجانی به عرصه انتخابات آمده اید یا خیر که محسن رضایی پاسخ داد: بنده خودم این تصمیم را گرفته ام و بسیاری از دوستان درباره این موضوع صحبت هایی را با من داشتند اما به آنها گفتم که جانم را برای ملت ایران گذاشته ام چون این روند انتخابات و نتیجه محتمل آن را قبول ندارم.

رضایی با بیان اینکه بنده با آقای هاشمی دوست قبل از انقلاب هستیم، یادآوری کرد که در این باره با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام هیچ بحثی نداشته ام چون من خودم برای خودم تصمیم می گیرم وتا الان اجازه نداده ام که دیگران برای من تصمیم گیری کنند.

 
فردا کنفرانس انتخاباتی محسن رضایی برگزار می شود
ساعت ٤:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱٢ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی
در اطلاعیه ستاد انتخاباتی دکتر رضایی اعلام شد؛
اولین کنفرانس خبری دکتر محسن رضایی از ساعت 10 صبح روز یکشنبه مورخ 13/02/1388 در محــل خبرگــزاری فــارس برگزار می گردد. حضور نمایندگان محترم رسانه ها در این مراسم موجب امتنان می باشد.

 
حکم محسن رضایی در انتصاب دانش جعفری بعنوان رئیس ستاد انتخاباتی
ساعت ٢:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱٢ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی
 متن حکم محسن رضایی در انتصاب داوود دانش جعفری به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی خود منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ستاد انتخاباتی محسن رضایی، متن حکم انتصاب داوود دانش جعفری از سوی محسن رضایی در ریاست ستاد انتخاباتی خود به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر داود دانش‌جعفری
بحمدالله جنابعالی در مجاهدت و خدمتگذاری در شرایط طاقت فرسا و سرنوشت‌ساز، سابقه‌ای درخشان دارید. علاوه بر این در عرصه دانش و تخصص نیز ،استادی برجسته‌اید. گذشته پرافتخار شما در دوران سخت ودفاع مقدس و بعد از آن حضور در محافل علمی، تخصصی و دانشگاهی، نمایندگی مجلس شورای اسلامی و حضور در دولت و مجمع تشخیص مصلحت نظام و در مراکز مهم تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری از جنابعالی چهره‌ای مجرب و کارآمد ساخته که نظام اسلامی در آینده می‌تواند بیش از گذشته از وجود شما بهره گیرد.
بر این اساس جنابعالی را به ریاست ستاد انتخاباتی خود برمی‌گزینیم تا نسبت به تشکیل این ستاد اقدام و با همکاری مجموعه دوستان ومشاورین برنامه دولت ائتلافی را که رئوس محوری آن مشخص شده تدوین و پیشنهاد فرمایید.
با توجه به اینکه بناست در کنار دولت ائتلافی و کابینه رسمی، کابینه‌ای متشکل از نخبگان برجسته کشور تحت عنوان "دولت سایه " تشکیل شود تا علاوه بر حضور موثر نخبگان در امر توسعه و اداره کشور در جایگاه اتفاق فکر امر نظارت بر حسن اجرای امور و مشاورت دستگاه اجرایی را نیز عهده دار است لذا انتظار می‌رود نسبت به این مهم نیز اهتمام ویژه‌ای معمول فرمایید تا انشاءاالله بااجماع نخبگان به پیشرفت کشور با سرعت و شتابی مطلوب دست یابیم.


 
بیانیه رسمی اعلام حضور محسن رضایی در انتخابات
ساعت ۱٠:۱۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱٢ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی
اکنون، استوار، مصمم و صادقانه و بر مبنای اصول اخلاقی مذکور آمده‌ام و امیدوارم که به پشتوانه ملت شریف و سرافراز و عنایات حضرت ولی‌عصر(عج)، رستگار و پیروز شده و ایران را به جایگاه شایسته‌تری برسانیم.
دکتر محسن رضایی در بیانیه ای خطاب به ملت شریف ایران حضور خود را در عرصه رقابت های دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی ، متن این بیانیه به این شرح است:

بسمه تعالی

مردم شریف، نجیب و قدرشناس ایران

در طول دوازده سال پرفراز و نشیب گذشته، پیشرفت‌ها، تغییرات و نیز انحرافات، آسیب‌ها و خطاهای زیادی را در عرصه سیاسی و مدیریتی اجرائی کشور شاهد بوده‌ایم. اینجانب نیز در کنار شما ملت عزیز و صبور، با نگاهی مثبت و اندیشه‌ای سازنده ضمن همکاری با دولت‌های گذشته، تلاش خود را به احیای امر سیاست‌گذاری که یک خلاء راهبردی و کلیدی در اداره امور کشور بود، معطوف داشتم.

این تلاش گروهی به همراه جمع فراوانی از نخبگان علمی، سیاسی و دانشگاهی کشور به فضل خدا منجر به تدوین کتاب دوم انقلاب شد که شامل مجموعه ارزشمند سیاست‌های کلی نظام از جمله چشم‌انداز 20 ساله، سیاست‌های کلی اصل 44 و سایر موارد دیگر می باشد، که به همت اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام تهیه و با توجه به رهنمود‌های رهبر فرزانه و حکیم انقلاب به‌عنوان نقشه راه آینده کشور تایید و ابلاغ گردیده است.

در این بین، احساس کردم تغییرات حاصله و پیشرفت‌های ناشی از آن پاسخگوی جهش لازم در اداره کشور و حل مشکلات اساسی جامعه نبوده، چه رسد به آنکه بخواهد کتاب دوم انقلاب را عملی سازد. از این رو با یک جمع‌بندی جامع، خود را برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری نهم آماده کردم که دو روز قبل از انتخابات به دو علت از صحنه کنار رفتم؛ نخست اینکه برداشت کردم از حمایت گسترده‌ای برای تحقق ایده‌ها و تغییرات مورد نظر بر‌خوردار نیستم و دوم، اعتراض به نحوه برگزاری انتخابات.

از آن زمان به این سو تلاش کردم که برای کارآمدتر کردن مردمسالاری، انتخابات و مدیریت دولت، به رایزنی‌ها و مشورت با دلسوزان نظام و مردم بپردازم. به باور اینجانب ما حصل این مطالعات، ضرورت تغییر در الگوی اداره کشور است که باید با تشکیل دولت‌های ائتلافی به‌جای دولتهای فرد‌گرا تحقق یابد. و به عبارت دیگر «برنامه محوری» جایگزین اعمال سلیقه فردی، تک اندیشی و یکسونگری شود.

امید می‌رفت برای تحقق ایده مذکور، یکی دیگر از دوستان که نظریه دولت ائتلافی را پذیرفته و متعهد به برنامه‌های آن بود، قدم به عرصه انتخابات گذارده و اینجانب به همراهی سایرین، وی را در انجام وظیفه کمک نماییم تا دولتی کارآمد و متعهد، و برخاسته از آرای مردم مسند اجرا را عهده‌دار شود.

در این حال انتظار داشتم که گفتمان، اهداف و برنامه‌های نامزدهائی که به صحنه می‌آیند، کشور را از حضور اینجانب در صحنه انتخابات بی‌نیاز سازد ولی تلاش‌های فراوان توأم با صبر و انتظار، بی‌نتیجه ماند و به دلایل زیر و پس از مدتی که دیگر نامزدهای انتخاباتی بخش زیادی از مسیر را طی کرده‌اند، تصمیم گرفتم به صحنه انتخابات وارد شوم.
 
لازم است پیشاپیش تصریح کنم که انجام تکلیف در شرایط حساس کشور مقدم بر هر نتیجه‌ دیگری است؛ اگرچه می‌دانم ملت بزرگ ایران، خالق حوادث بزرگ‌اند و فرزندان و خدمتگزاران خود را تنها رها نمی‌کنند.

ـ اما چرا احساس تکلیف؟

انتخابات ریاست جمهوری، میدان شکل‌گیری معرفت جمعی و اراده و عزم ملی برای دوره‌ای 4 ساله است و مطرح نشدن مهم‌ترین مسائل جامعه و راه‌حل‌های برون‌رفت از آن، ظلم بزرگی به این معرفت و عزم و اراده ملی است. به نظر می‌رسد علیرغم آنکه که اکثر نامزدهای انتخاباتی از بزرگان و شخصیت‌های قابل احترام هستند اما فاقد یک تحلیل راهبردی از شرایط جامعه، کشور و نظام بوده و متأسفانه کمتر توجه و تأکیدی بر مهمترین و اساسی‌ترین مسائل جامعه در آراء و برنامه هایشان لحاظ شده است. برای مثال موضوعی از جانب آنها مطرح می‌شود اما راه‌حلی برای برون‌رفت از آن ارائه نمی‌شود.

من به ملت عزیز و نخبگان سرافراز ملت ایران، ضمن بشارت پایان یافتن توطئه‌ها تلاشهای دشمنان در براندازی نظام جمهوری اسلامی، به دلایل ذیل اعلان خطر می‌کنم:

1ـ فرصت‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی در داخل، منطقه و نظام‌ بین‌الملل برای ایران عزیز از دست می‌رود.

2ـ تهدیدات داخلی از جمله بیکاری، تورم، فقر، مواد مخدر و سایر آسیب‌های اجتماعی افزایش یافته که سبب جاری بودن ده‌ میلیون پرونده قضایی در سال، قریب صد‌ هزار مجروح و کشته در تصادفات و امثالهم شده و در نتیجه، نشاط و آرامش در جامعه تضعیف می‌شود.

3ـ اخلاق در عرصه سیاست و حکمرانی ضعیف شده و این ضعف تا سطح جامعه دامن گسترده و از سوی دیگر دولتی شدن امر به معروف و نهی از منکر و دور شدن مردم از این فریضه به عنوان بانیان اصلی این امر،‌خطر را دوچندان کرده است.

4ـ تفرقه و تشتت بین دولت و اقوام و بین شیعه و سنی افزایش یافته و وحدت که اساس انقلاب و حیات سیاسی ایران است، اکنون با تهدید جدی روبه‌روست.

5ـ برخی از دولتمردان و سیاسیون، ناکارآمدی خود و گروهشان را به پای نظام می‌نویسند و با وجود علاقه و اعتقاد راسخ مردم به رهبری و نظام اسلامی، ممکن است این مهم را متوجه نظام و رهبری کنند.

6ـ جبهه‌بندی‌های جدید در جهان اسلام علیه ایران اسلامی و اسلام رو به گسترش است.

7- فضای امنیتی بجای گسترش آسایش و آرامش در کشور ایجاد شده است.

با لحاظ همه موارد بالا ورود من به صحنه انتخابات یا موجب کسب مسئولیت‌ ریاست‌جمهوری و ریاست دولت آینده خواهد شد که در این صورت بر اساس برنامه‌های موثر و مفیدی که تهیه کرده‌ام، دغدغه‌های فوق را برطرف خواهم کرد. یا در غیر ‌این صورت در شکل‌گیری معرفت جمعی و عزم و اراده ملی تأثیر خواهم گذاشت و خواهم کوشید، دولت آینده به مسیر درست‌تری هدایت شود. امید است با این تدبیر از فرصت‌سوز‌ی‌ها کاسته و نشاط و آرامش در جامعه ما فراگیر و پیشرفت و توسعه، شتاب بیشتری به‌خود بیابد.
 
اگرچه در آینده، برنامه‌های خود را توضیح خواهم داد ولی لازم می‌دانم به چند نکته مهم اشاره نمایم:

1ـ ضرورت تغییر الگوی مدیریت کشور:

ساختار حکومت ایران در اثر پیروزی انقلاب اسلامی از بُعد سیاسی متحول و از نظام سیاسی شاهنشاهی به نظام جمهوری اسلامی تغییر یافته است. لیکن در بُعد اداری و مدیریت طی 30 ‌سال اخیر تغییر چندانی صورت نگرفته و آن اصلاحات قلیلی که صورت گرفته، در این اواخر دچار چالش گردیده است.

علت توفیق نظام در بُعد سیاسی آن است که یک تیم پیشرو به رهبری حضرت امام(ره)، تحول سیاسی را در جامعه ایران به‌وجود آوردند و نهادهای سیاسی از قبیل قانونمندی، آزادی، مردم سالاری و استقلال را بنیان نهاده و جانشین صالح ایشان هم این دستاوردها را تا امروز پاسداری کرده و ایران را به قدرت سیاسی - دفاعی منطقه تبدیل نموده‌اند.

به‌همین دلیل حکومت‌داری در کشور خوب صورت می‌گیرد ولی حکمرانی و مدیریت کشور که عمدتاً در اختیار دولت است، از ابتدای انقلاب در بُعد اداری و مدیریتی، کمتر تیم پیشرو و خلاقی به خود دیده است. لذا امروز کشتی کهنه‌ای که تعمیرات جزئی در آن انجام شده، قادر به حمل جامعه بزرگ ایران نیست. حال اگر کسی پیدا شود که همین تعمیرات جزئی را هم به هر بهانه‌ای خراب کند، ممکن است کشتی را غرق نماید.
 
اکنون کشور به یک تیم پیشرو نیاز دارد که الگوی مدیریتی کشور را تغییر دهد. من و دوستانم برای این کار آمده‌ایم تا با کمک تجارب چهل‌ سال فعالیت سیاسی و مبارزاتی و علم و دانش اداره صحنه‌های بزرگ و آنچه که آموخته‌ایم و مطالعه‌ای که طی 12 سال اخیر در مجمع تشخیص مصلحت نظام به کمک نخبگان کشور انجام داده‌ایم، بانی یک تحول مدیریتی و اداری شده و الگوی مدیریتی کشور را تغییر دهیم. اولویت این اصلاحات ایجاد یک دولت ائتلافی، فراگیر، خدمتگزار و صدیق، متشکل از تمامی نخبگان کشور است.

2ـ ضرورت رعایت و ترویج اخلاق سیاسی در جامعه:

رعایت شفافیت، صداقت، اخلاق اسلامی و کرامت انسانی در سیاست، اصول و ارزشهایی ماندگار و ضروری هستند. در حالیکه امروز مشاهده می‌شود این امر مهم در حال محو شدن است و بازی‌های سیاسی و روانی در حال ظهور اند.

3ـ ضرورت برنامه‌ محوری به جای فردمحوری:

جلوگیری از دوقطبی شدن انتخابات و نهادینه شدن نزاع‌های سیاسی حاصل از آن، مانع شدن از فرد محوری در رأس قوه مجریه، و تثبیت برنامه‌محوری به جای سلیقه‌محوری و تشکیل یک دولت ائتلافی کارآمد و متعهد در جهت به‌کارگیری حداکثر ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مدیریتی، از ضروری‌ترین اصلاحات ساختاری و هدفمند کشور است که می‌بایست طی چهار سال آینده صورت گیرد.

4ـ احیای جریانات اصیل خدمتگذار با تکیه بر اصولگرایی انقلابی:

منحصر شدن جریان اصولگرایی و انقلابی به یک مجموعه خاص، نخستین گام در کشاندن کشور به بن‌بست سیاسی خواهد بود و باید اقدامی جدی در راستای احیاء مجدد جریان اصولگرایی انقلابی و ارزشی کرد؛ جریانی که دربرگیرنده تمامی نیروهای معتقد، مؤمن، ارزشی و اصلاح‌گر در روند انقلاب اسلامی و کشور است.

امید فراوانی بود تا فرد دیگری این وظیفه مهم و خطیر را پذیرفته و پرچمداری آن را عهده‌دار شود و حقیر هم به او کمک می‌کردم.

اکنون، استوار، مصمم و صادقانه و بر مبنای اصول اخلاقی مذکور آمده‌ام و امیدوارم که به پشتوانه ملت شریف و سرافراز و عنایات حضرت ولی‌عصر(عج)، رستگار و پیروز شده و ایران را به جایگاه شایسته‌تری برسانیم.

محسن رضایی
09/02/1388

 
نامه سپاس محسن رضایی خطاب به علما و مراجع قم
ساعت ۱۱:۱٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٩ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی
محسن رضایی با انتشار پیامی با اشاره به دیدار خود با مراجع و علمای قم خاطرنشان کرد: به زودی نظر قطعی خود را برای ورود به میدان انتخابات اعلام خواهم کرد.

در این پیام آمده است:
 
بسمه تعالی

محضر مبارک مراجع عالی‌قدر و علمای اعلام زید عزتهم

با سلام و کمال ادب و احترام

بر خود وظیفه می‌دانم که سپاس صمیمانه و قدردانی خالصانه‌ام را به محضر مراجع گرانقدر و بزرگ قم تقدیم نمایم؛ عزیزانی که با گرمی فراوان، پذیرای اینجانب بوده و با نصایح دلسوزانه معنوی و هدایت‌های عالمانه در عرصه سیاسی بنده را مشمول لطف خود قرار دادند.

مراجع بزرگوار و علمای دین، سرمایه‌های ارزشمند و ذخیره‌های ناب و معنوی این سرزمین و امید ملت‌های مسلمان هستند. به یقین، ارکان اساسی هدایت جامعه یعنی رهبری، مرجعیت و روحانیت، ضمانت‌های دلالت و حرکت این جامعه بوده و تضعیف هر یک، موجب تضعیف هدایت جامعه و بروز گمراهی و سرگردانی خواهد شد.

انشاءالله پس از گرفتن تصمیم نهایی و ورود به عرصه انتخابات، در صورت موفقیت، دولتی فراگیر و ارزشی تشکیل خواهم داد، تا در حالی که وظایف قانونی خود را در قبال رهبری عزیز و حکیم انقلاب انجام می‌دهد، از تمامی ظرفیت‌های مرجعیت، روحانیت و حوزه‌های علمیه بهره‌مند شود.
 
به حول و قوه الهی، رابطه دین و سیاست را بار دیگر تعریف خواهیم کرد، به نحوی که از مرجعیت و روحانیت در تعالی جامعه و پیشرفت دولت و ملت به طور تأثیر‌گذاری بهره‌مند گشته و این سرمایه عظیم همواره محترم و عزیز داشته شود.

مجدداً بر خود فرض می‌دانم تا مراتب ادب، ارادت و احترام خود را به محضر شریف مراجع بزرگوار و علمای گرانقدر اعلام نموده و از ارشادات و راهنمایی‌های ایشان قدردانی و تشکر نمایم.

توفیقات روزافزون حوزه‌های عظیم‌الشأن علمیه و دوام عزت مراجع و علما را از درگاه ایزدی خواستار است.

 
فیلم منتشر نشده ملاقلی پور درباره محسن رضایی
ساعت ۱:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٦ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی

رسول ملاقلی پور کارگردان فقید سینمای دفاع مقدس، در یک فیلم منتشر نشده به زوایای ناگفته شخصیت و ایده های محسن رضایی پرداخته است.

به گزارش ایفنا نیوز ، کارگردان فقید فیلم سینمایی میم مثل مادر که پیش از این فیلم انتخاباتی دکتر رضایی در رقابت های انتخاباتی سال 84 را کارگردانی کرده بود، در یک فیلم دیگر ناگفته های جدیدی را مورد پردازش قرار داده است.

یکی از همکاران سابق ملاقلی پور به خبرنگار ایفنا نیوز گفت: این فیلم استثنایی که لحظاتی پس از انصراف محسن رضایی از رقابت های انتخاباتی سال 84 و در منزل شخصی وی ضبط شده است، می تواند تصویر بدون روتوش و واقعی تر این شخصیت ملی و انقلابی را به مردم نشان دهد.

خبرنگار ایفنا نیوز در حال پیگیری این موضوع است و جزئیات بیشتری از این فیلم به زودی توسط همین پایگاه خبری منتشر می شود.


 
محسن رضایی کاندیدای انتخابات دهم شد
ساعت ۱٠:۱٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۳ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی
محسن رضایی کاندیدای انتخابات دهم شد
دکتر محسن رضایی به دلیل اینکه ترجیح می‌دادند یک نفر دیگر از میان آقایان ولایتی، لاریجانی و یا قالیباف نامزد این ائتلاف باشند و ایشان به آنها کمک کنند از پذیرش آن خودداری کردند و مقرر شد به صورت مستقل و مردمی نامزد انتخابات شوند و ایده‌ی دولت ائتلافی را پس از انتخابات پی‌گیری کنند.

در بیانیه‌ی شماره‌ی چهار دولت ائتلافی کارآمد و متعهد اعلام شد که محسن رضایی نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری می‌شود.

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی ، در این بیانیه آمده است: ایده‌ دولت ائتلافی کارآمد و متعهد با محوریت خرد جمعی، عقلانیت سیاسی و میانه‌روی بر مبنای استفاده از تمام ظرفیت‌های نظام و نفی تک‌روی و فردمحوری و حضور چند رئیس‌جمهور در کابینه در جهت برنامه‌ مدون با افق برنامه‌ی چشم‌انداز 20 ساله از مدت‌ها پیش توسط محسن رضایی طرح شد تا بر اساس آن و با مکانیزم معین یک نفر به عنوان رییس‌جمهور تعیین و سایرین با حضور در کابینه‌ی وی بر اساس وفاق و محوریت مورد نظر و رویکردی جدید تحت عنوان تغییر الگوی مدیریت کشور یک زندگی مطلوب برای هر ایرانی را فراهم آورند.

در ادامه بیانیه دولت ائتلافی کارآمد و متعهد تاکید شده است: احزاب، تشکل‌ها و جریان‌های همسوی دولت ائتلافی کارآمد و متعهد بر اساس قابلیت‌ها و توانمندی‌های افراد در مرحله‌ی اول از بین چهار گزینه‌ی مورد نظر به دو گزینه رسید و پس از آن در جلسه‌ای با تبادل ‌نظر و مشورت با کارگروه‌های مورد نظر، محسن رضایی را به عنوان کاندیدای نهایی انتخاب کرد ولی ایشان به دلیل اینکه ترجیح می‌دادند یک نفر دیگر از میان آقایان ولایتی، لاریجانی و یا قالیباف نامزد این ائتلاف باشند و ایشان به آنها کمک کنند از پذیرش آن خودداری کردند.
 
ستاد دولت ائتلافی، متعهد و کارآمد می افزاید: همچنین مقرر شد به صورت مستقل و مردمی نامزد انتخابات شوند و ایده‌ی دولت ائتلافی کارآمد و متعهد با محوریت خرد جمعی، عقلانیت سیاسی و میانه‌روی بر مبنای استفاده از تمام ظرفیت‌های نظام و نفی تک‌روی و فردمحوری و حضور چند رییس‌جمهور در کابینه در جهت برنامه‌ی مدون با افق برنامه‌ی چشم‌انداز 20 ساله از مدت‌ها پیش توسط دکتر محسن رضایی طرح شد تا بر اساس آن و با مکانیزم معین یک نفر به عنوان رییس‌جمهور تعیین و سایرین با حضور در کابینه‌ی وی بر اساس وفاق و محوریت مورد نظر و رویکردی جدید تحت عنوان تغییر الگوی مدیریت کشور یک زندگی مطلوب برای هر ایرانی را فراهم آورند.
 
این اطلاعیه می افزاید: لذا احزاب، تشکل‌ها و جریان‌های همسوی دولت ائتلافی کارآمد و متعهد بر اساس قابلیت‌ها و توانمندی‌های افراد در مرحله‌ی اول از بین چهار گزینه‌ی مورد نظر به دو گزینه رسید و پس از آن در جلسه‌ای با تبادل ‌نظر و مشورت با کارگروه‌های مورد نظر، محسن رضایی را به عنوان کاندیدای نهایی انتخاب کرد ولی ایشان به دلیل اینکه ترجیح می‌دادند یک نفر دیگر از میان آقایان ولایتی، لاریجانی و یا قالیباف نامزد این ائتلاف باشند و ایشان به آنها کمک کنند از پذیرش آن خودداری کردند و مقرر شد به صورت مستقل و مردمی نامزد انتخابات شوند و ایده‌ دولت ائتلافی را پس از انتخابات پی‌گیری کنند؛ لذا این ستاد به کار خود پایان می‌دهد.

بر اساس این بیانیه، نشست خبری محسن رضایی برای تشریح رئوس برنامه‌هایش در اوایل هفته‌ی آینده برگزار می‌شود.

ل اینکه ترجیح می‌دادند یک نفر دیگر از میان آقایان ولایتی، لاریجانی و یا قالیباف نامزد این ائتلاف باشند و ایشان به آنها کمک کنند از پذیرش آن خودداری کردند و مقرر شد به صورت مستقل و مردمی نامزد انتخابات شوند و ایده‌ی دولت ائتلافی را پس از انتخابات پی‌گیری کنند.

در بیانیه‌ی شماره‌ی چهار دولت ائتلافی کارآمد و متعهد اعلام شد که محسن رضایی نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری می‌شود.

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی ، در این بیانیه آمده است: ایده‌ دولت ائتلافی کارآمد و متعهد با محوریت خرد جمعی، عقلانیت سیاسی و میانه‌روی بر مبنای استفاده از تمام ظرفیت‌های نظام و نفی تک‌روی و فردمحوری و حضور چند رئیس‌جمهور در کابینه در جهت برنامه‌ مدون با افق برنامه‌ی چشم‌انداز 20 ساله از مدت‌ها پیش توسط محسن رضایی طرح شد تا بر اساس آن و با مکانیزم معین یک نفر به عنوان رییس‌جمهور تعیین و سایرین با حضور در کابینه‌ی وی بر اساس وفاق و محوریت مورد نظر و رویکردی جدید تحت عنوان تغییر الگوی مدیریت کشور یک زندگی مطلوب برای هر ایرانی را فراهم آورند.

در ادامه بیانیه دولت ائتلافی کارآمد و متعهد تاکید شده است: احزاب، تشکل‌ها و جریان‌های همسوی دولت ائتلافی کارآمد و متعهد بر اساس قابلیت‌ها و توانمندی‌های افراد در مرحله‌ی اول از بین چهار گزینه‌ی مورد نظر به دو گزینه رسید و پس از آن در جلسه‌ای با تبادل ‌نظر و مشورت با کارگروه‌های مورد نظر، محسن رضایی را به عنوان کاندیدای نهایی انتخاب کرد ولی ایشان به دلیل اینکه ترجیح می‌دادند یک نفر دیگر از میان آقایان ولایتی، لاریجانی و یا قالیباف نامزد این ائتلاف باشند و ایشان به آنها کمک کنند از پذیرش آن خودداری کردند.
 
ستاد دولت ائتلافی، متعهد و کارآمد می افزاید: همچنین مقرر شد به صورت مستقل و مردمی نامزد انتخابات شوند و ایده‌ی دولت ائتلافی کارآمد و متعهد با محوریت خرد جمعی، عقلانیت سیاسی و میانه‌روی بر مبنای استفاده از تمام ظرفیت‌های نظام و نفی تک‌روی و فردمحوری و حضور چند رییس‌جمهور در کابینه در جهت برنامه‌ی مدون با افق برنامه‌ی چشم‌انداز 20 ساله از مدت‌ها پیش توسط دکتر محسن رضایی طرح شد تا بر اساس آن و با مکانیزم معین یک نفر به عنوان رییس‌جمهور تعیین و سایرین با حضور در کابینه‌ی وی بر اساس وفاق و محوریت مورد نظر و رویکردی جدید تحت عنوان تغییر الگوی مدیریت کشور یک زندگی مطلوب برای هر ایرانی را فراهم آورند.
 
این اطلاعیه می افزاید: لذا احزاب، تشکل‌ها و جریان‌های همسوی دولت ائتلافی کارآمد و متعهد بر اساس قابلیت‌ها و توانمندی‌های افراد در مرحله‌ی اول از بین چهار گزینه‌ی مورد نظر به دو گزینه رسید و پس از آن در جلسه‌ای با تبادل ‌نظر و مشورت با کارگروه‌های مورد نظر، محسن رضایی را به عنوان کاندیدای نهایی انتخاب کرد ولی ایشان به دلیل اینکه ترجیح می‌دادند یک نفر دیگر از میان آقایان ولایتی، لاریجانی و یا قالیباف نامزد این ائتلاف باشند و ایشان به آنها کمک کنند از پذیرش آن خودداری کردند و مقرر شد به صورت مستقل و مردمی نامزد انتخابات شوند و ایده‌ دولت ائتلافی را پس از انتخابات پی‌گیری کنند؛ لذا این ستاد به کار خود پایان می‌دهد.

بر اساس این بیانیه، نشست خبری محسن رضایی برای تشریح رئوس برنامه‌هایش در اوایل هفته‌ی آینده برگزار می‌شود.

 
بالاترین درجه ام در جنگ، درجه «آقامحسن» بود که امام(ره) داد
ساعت ٩:٢۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۳ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی
دکتر رضایی در یادواره سرداران و 8 هزار شهید گیلان؛
بالاترین درجه ام در جنگ، درجه «آقامحسن» بود که امام(ره(ره)داد
فرماندهان آینده سپاه از میان شما دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع) انتخاب می‌شوند پس بر ماست که به شما بیاموزیم که مراقب باشید شما را به یکی از دو بعد عقلانیت یا معنویت محدودتان نکنند.

ادامه مطلب را مطالعه کنید
 
دکتر محسن رضایی
ساعت ٢:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی
دبیرمجمع تشخیص مصحلت نظام با بیان اینکه دیگر مثل گذشته عمل نخواهم کرد، گفت: در صورت حضور در انتخابات تا آخر خواهم ماند و این موضوع برایم جنبه تکلیفی یافته است. ما مدل را در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری به جای تأکید بر روی یک نفر به برنامه‌محوری و ائتلاف در عرصه تغییر داده‌ایم تا برنامه به جای سلیقه و نوع دولت جایگزین فرد رئیس جمهور شود. دبیرمجمع تشخیص مصحلت نظام با بیان اینکه دیگر مثل گذشته عمل نخواهم کرد، گفت: در صورت حضور در انتخابات تا آخر خواهم ماند و این موضوع برایم جنبه تکلیفی یافته است.

به گزارش خبرگزاری فارس، محسن رضایی دبیرمجمع تشخیص مصحلت نظام در همایش بنیاد مردم افزود: دوستان بیش از چند ماه است که به من بحث کاندیداتوری را در قالب دولت ائتلافی مورد تأکید قرار دادند و من نیز بارها بر لزوم حضور دوستان در این عرصه تأکید کردم و حسن این موضوع را بر کمک به یکدیگر در خدمت به مردم بیان داشتم.

وی ادامه داد: ما مدل را در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری به جای تأکید بر روی یک نفر به برنامه‌محوری و ائتلاف در عرصه تغییر داده‌ایم تا برنامه به جای سلیقه و نوع دولت جایگزین فرد رئیس جمهور شود.

رضایی عنوان کرد: ما مشکلات انباشته‌ای از همه دولتها داریم و اینگونه نیست که دولت آقای احمدی‌نژاد به تنهایی این مشکلات را بوجود آورده باشد و باید برای پایان دادن به این مسئله برنامه‌محور بود. البته همه آدمهایی که آمده‌اند و رفته‌اند خوب بودند اما باری از مشکلات گذشته تا حال به جا مانده است که باید به جای تأکید بر حضور اشخاص در عرصه انتخابات به دنبال برنامه‌ آنها برای حل و رفع مشکلات بود.

رضایی با طرح این پرسش که چرا پس از 30 سال همچنان بیکاری و تورم وجود دارد بیان داشت: این مسائل و مشکلات مربوط به یک دولت نیست و دولتهای قبلی نیز هر کدام به سهم خود عامل بودند باید برای رفع این مشکلات الگوی مدیریت کشور از فرهنگ دولتها گرفته تا ترجیح دادن آدم‌های شایسته به جای آدم‌های ضعیف را الگو قرار داد. باید در مدیریت کشور ظرفیتی ایجاد شود که آدم‌های بزرگ به میدان بیایند و مدیریت را در دست بگیرند.

دبیرمجمع تشخیص مصحلت نظام با بیان اینکه آیا ریشه‌کنی فقر، گرانی و بیکاری کمتر از آزادی خرمشهر است، گفت: باید آدمهای قابل در استانداری‌ها و فرمانداری‌ها و دستگاهها بکار بگیریم تا با همتی بلند مشکلات کشور را هدایت کرده و امور را اداره کنند.

وی افزود: این برنامه باید مبنای عمل در کشور قرار گیرد و اگر در این انتخابات نشود در انتخابات‌های بعدی اینچنین خواهد شد.

رضایی خاطرنشان کرد: در اکثر کشورهای دنیا دولت‌ها ائتلافی‌اند و تنها در ایران و آمریکا این شرایط حاکم نیست که در آمریکا نیز به تازگی با حضور اوباما شاهد این شکل از مدیریت ائتلافی هستیم که رقیب خود را به عنوان وزیر انتخاب کرده و بر این محور و با بکار گرفتن افراد توانمند در پی اداره بهتر کشور است.

وی گفت: اگر این هفته برای حضور اعلام کاندیداتوری کنم برای رفع یک مشکل بزرگ در کشور یعنی گرانی، تورم و بیکاری به میدان می‌آیم و باید برای اداره مطلوب کشور واحد اداره کشور عوض شود و باید پذیرفت که دیگر با آن قواعد گذشته نمی‌شود شعارها را عملیاتی کرد.
دبیرمجمع تشخیص مصحلت نظام با اشاره به اینکه تاکنون وقت بسیاری را برای فعالیت‌های انتخاباتی از دست داده‌ایم عنوان کرد: تاکنون از آقایان مطرح در دولت ائتلافی خواستیم که اعلام حضور کنند به عنوان مثال از آقای لاریجانی که خود تریبونی در اختیار دارد خواستیم تا حضور یابد تا ما در کنار آنها به شکل‌گیری دولت ائتلافی کمک کنیم. حالا با توجه به اینکه این مسائل صورت نگرفته عقب‌ماندگی در زمان وجود دارد و باید اعلام کنم که دیگر مثل گذشته عمل نخواهم کرد و در صورت حضور تا آخر خواهم ماند و اکنون جنبه تکلیفی برایم یافته و نتیجه انتخابات دیگر مهم نیست و امیدوارم بتوانم ایده‌های خود را تقدیم ملت بزرگ ایران کنم.

رضایی در پایان به سؤالات برخی از حاضرین در این برنامه نیز پاسخ گفت.

وی در پاسخی به پرسش درباره لزوم بازگشت اخلاق در سیاست بیان کرد: تأکید من در صورت حضور در عرصه انتخابات بازگشت اخلاق به عرصه سیاست در کشور است و امروز بیش از هر زمان نیازمند به صداقت، تواضع، راستی و اخلاص در عرصه سیاست هستیم و یکی از کارهای جدی در سالهای آینده باید بازگشت ارزش‌ها به سیاست باشد.

دبیر مجمع تشخیص مصحلت نظام در خصوص مدیریت جوانان و واگذاری امور به آنان در اداره کشور نیز گفت: دولت احمدی‌نژاد اولین دولت نسل دومی است و چون مدیران کشور در طول سالهای بعد از انقلاب آشنایی با مدیریت جوانان نداشتند در اولین تجربه واگذاری دولت به نسل دومی‌های انقلاب مشکلات و کمبودهایی مشاهده شد. البته نباید به سوی گزینه‌هایی برویم که به جای بدتر به بد روی آوریم. باید غفلتی که در عرصه مدیریت جوانان در سالهای گذشته بوجود آمده را جبران کرد.

وی هنر امام (ره) را هنر مدیریت جوانان و تربیت فرماندهان عالی جنگ از میان جوانان برشمرد و گفت: امروز بسیاری از شهدای قهرمان استانهای کشور از گمنامان عرصه خود بودند ولی این مدیریت شایسته امام بود که آنان را تبدیل به مدیرانی توانمند و فرماندهانی با ارزش کرد و حال باید این سؤال را پرسید که چرا پس از آن سالها شبیه آن مدیریت حضرت امام (ره) در اقتصاد و فرهنگ رخ نداد.

رضایی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص بهره‌گیری از زنان در مدیریت نیز عنوان کرد:‌ در دور گذشته حضورم در عرصه انتخابات بیان کردم که اگر رئیس جمهور شوم یکی از بانوان شجاع ایرانی را در مقابل رایس خواهم گذاشت و الآن نیز که خانم کلینتون به عنوان وزیر امور خارجه آمریکا قرار گرفته این موضوع قابل تداوم است.

وی در خصوص سیاست‌های خارجی نیز اظهار داشت: مخالف تنها گذاشتن ایران در منطقه و جهان هستیم که در صورت حضور طرحی تحت عنوان همگرایی منطقه‌ایی را به اجرا درخواهم آورد که در آن با تشکیل اتحادیه‌های کشورهای آسیای جنوب غربی ضمن تقویت روابط با دیگر کشورها در عرصه سیاست خارجی بر توانمندی‌ها و قابلیت‌های خود در عرصه مواجهه با جهان خواهیم افزود.

دبیرمجمع تشخیص مصحلت نظام در خصوص رابطه با آمریکا نیز اظهار داشت: اتفاق مهمی در ایالات متحده آمریکا رخ داده است و باید گفت‌وگوها را از حالت گفت‌وگوهای دورادور خارج کرد و بسته‌ای عملیاتی را در این زمینه ارائه کرد و البته معتقدم مذاکره با آمریکا سنگین‌ترین فعالیت دیپلماتیکی است که می‌تواند وجود داشته باشد و باید در این مسیر از بزرگان و توانمندان کشور بهره برد.

رضایی در پایان گفت: طی دو سه روز آینده فکرهای خود را خواهم کرد و جلساتی نیز خواهم داشت و پس از آن نظر نهایی خود را در خصوص حضور در عرصه انتخابات اعلام خواهم کرد.


 
وزیر خارجه ایران می تواند یک زن باشد
ساعت ٢:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/٢ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی

ورود محسن رضایی به صحنه انتخابات
وزیرخارجه ایران می‌تواند یک زن باشد

 

رضایی غفلت از تربیت مدیران جوان را در 30 سال گذشته و در طی رفت و آمد دولت‌های پیشین مورد انتقاد قرار داد و این مهم را یک نیاز ضروری دانست. شاید جالب‌ترین جمله‌ای که رضایی در جلسه دوشنبه‌شب عنوان کرد، این بود که هنوز هم معتقد است که وزیرخارجه ایران می‌تواند یک زن باشد و به قول خود کسی باشد که بتواند با شجاعت و تدبیر بالا مقابل کلینتون بنشیند.


 
 
ساعت ۳:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی
محسن رضایی

 
رضایی بزودی رسماً اعلام کاندیداتوری می کند
ساعت ۳:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی
محسن رضایی

 
دکتر محسن رضایی
ساعت ۳:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی
ناگفته هایی از محسن رضایی در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان

دکترمحسن رضایی در شهریور 1333 و در هنگامۀ کوچ پائیزۀ عشایر بختیاری در خانواده ای مذهبی و دوستدار اهل بیت (علیهم السلام) به دنیا آمد. دوران کودکی و نوجوانی را در شهر نفتخیز مسجدسلیمان گذراند. به کمک چند تن از همسالانش، انجمن مذهبی «دین و دانش» را در مسجد جامع چشمه علی بنیان نهاد.


 
دکتر محسن رضایی
ساعت ۳:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی
ناگفته هایی از محسن رضایی در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان

دکترمحسن رضایی در شهریور 1333 و در هنگامۀ کوچ پائیزۀ عشایر بختیاری در خانواده ای مذهبی و دوستدار اهل بیت (علیهم السلام) به دنیا آمد. دوران کودکی و نوجوانی را در شهر نفتخیز مسجدسلیمان گذراند. به کمک چند تن از همسالانش، انجمن مذهبی «دین و دانش» را در مسجد جامع چشمه علی بنیان نهاد.


 
 
ساعت ۳:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی
ناگفته هایی از محسن رضایی در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان

دکترمحسن رضایی در شهریور 1333 و در هنگامۀ کوچ پائیزۀ عشایر بختیاری در خانواده ای مذهبی و دوستدار اهل بیت (علیهم السلام) به دنیا آمد. دوران کودکی و نوجوانی را در شهر نفتخیز مسجدسلیمان گذراند. به کمک چند تن از همسالانش، انجمن مذهبی «دین و دانش» را در مسجد جامع چشمه علی بنیان نهاد.


 
دکتر محسن رضایی
ساعت ۳:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی
ناگفته هایی از محسن رضایی در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان

دکترمحسن رضایی در شهریور 1333 و در هنگامۀ کوچ پائیزۀ عشایر بختیاری در خانواده ای مذهبی و دوستدار اهل بیت (علیهم السلام) به دنیا آمد. دوران کودکی و نوجوانی را در شهر نفتخیز مسجدسلیمان گذراند. به کمک چند تن از همسالانش، انجمن مذهبی «دین و دانش» را در مسجد جامع چشمه علی بنیان نهاد.


 
دکتر محسن رضایی
ساعت ۳:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی
ناگفته هایی از محسن رضایی در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان

دکترمحسن رضایی در شهریور 1333 و در هنگامۀ کوچ پائیزۀ عشایر بختیاری در خانواده ای مذهبی و دوستدار اهل بیت (علیهم السلام) به دنیا آمد. دوران کودکی و نوجوانی را در شهر نفتخیز مسجدسلیمان گذراند. به کمک چند تن از همسالانش، انجمن مذهبی «دین و دانش» را در مسجد جامع چشمه علی بنیان نهاد.


 
دکتر محسن رضایی
ساعت ۳:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی
ناگفته هایی از محسن رضایی در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان

دکترمحسن رضایی در شهریور 1333 و در هنگامۀ کوچ پائیزۀ عشایر بختیاری در خانواده ای مذهبی و دوستدار اهل بیت (علیهم السلام) به دنیا آمد. دوران کودکی و نوجوانی را در شهر نفتخیز مسجدسلیمان گذراند. به کمک چند تن از همسالانش، انجمن مذهبی «دین و دانش» را در مسجد جامع چشمه علی بنیان نهاد.


 
دکتر محسن رضایی
ساعت ۳:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی
ناگفته هایی از محسن رضایی در جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان

دکترمحسن رضایی در شهریور 1333 و در هنگامۀ کوچ پائیزۀ عشایر بختیاری در خانواده ای مذهبی و دوستدار اهل بیت (علیهم السلام) به دنیا آمد. دوران کودکی و نوجوانی را در شهر نفتخیز مسجدسلیمان گذراند. به کمک چند تن از همسالانش، انجمن مذهبی «دین و دانش» را در مسجد جامع چشمه علی بنیان نهاد.


 
سلام ایرانیان
ساعت ۳:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱ : توسط : جوانان حامی دکتر محسن رضایی

 سلام به همه ایرانیان عزیز

  دکتر محسن رضایی مرد عمل نه شعار  وارد صحنه انتخابات می شود

 


 
به پرشین بلاگ خوش آمدید
ساعت ۳:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٢/۱ : توسط : پرشین بلاگ
بنام خدا

كاربر گرامي

با سلام و احترام

پيوستن شما را به خانواده بزرگ وبلاگنويسان فارسي خوش آمد ميگوييم.
شما ميتوانيد براي آشنايي بيشتر با خدمات سايت به آدرس هاي زير مراجعه كنيد:

http://help.persianblog.ir براي راهنمايي و آموزش
http://news.persianblog.ir اخبار سايت براي اطلاع از
http://fans.persianblog.ir براي همكاري داوطلبانه در وبلاگستان
http://persianblog.ir/ourteam.aspx اسامي و لينك وبلاگ هاي تيم مديران سايت

در صورت بروز هر گونه مشكل در استفاده از خدمات سايت ميتوانيد با پست الكترونيكي :
support[at]persianblog.ir

و در صورت مشاهده تخلف با آدرس الكترونيكي
abuse[at]persianblog.ir
تماس حاصل فرماييد.

همچنين پيشنهاد ميكنيم با عضويت در جامعه مجازي ماي پرديس از خدمات اين سايت ارزشمند استفاده كنيد:
http://mypardis.com


با تشكر

مدير گروه سايتهاي پرشين بلاگ
مهدي بوترابي

http://ariagostar.com